Pegasystems Inc.

 

O firmie Pegasystems Inc.

Pegasystems Inc. jest liderem w branży oprogramowania skupionego na zaangażowaniu klientów i doskonałości operacyjnej. Adaptacyjne i zbudowane w chmurze oprogramowanie Pegi – stworzone na bazie ujednoliconej platformy Pega Platform™ – pozwala użytkownikom na szybkie wdrożenie, łatwą rozbudowę oraz zmiany w aplikacjach, które umożliwiają realizację strategicznych celów biznesowych. W ciągu 35 lat działania Pega stworzyła wielokrotnie nagradzane rozwiązania do zarządzania relacjami z klientami (CRM) i cyfrowego procesu automatyzacji (DPA) oparte na zaawansowanej sztucznej inteligencji oraz robotyki i automatyzacji, pomagając wiodącym na rynku markom osiągać przełomowy wynik biznesowy i gospodarczy.

pega logo

 

Zespół Digital

Zespół Digital w Pegasystems tworzy, utrzymuje i nieustannie ulepsza strony internetowe pomagające ludziom w nauce, wykorzystywaniu, sprzedaży i zakupie aplikacji Pega. Zasoby cyfrowe naszego autorstwa trafiają do wewnętrznych i zewnętrznych użytkowników Ameryki Północnej, Europy oraz regionu Azji i Pacyfiku. Zespół Digital dostarcza strony oparte w 100% na systemie Drupal dodatkowo wzmocnionym naszym supernowoczesnym systemem projektowania Bolt. Nasz globalny zespół składa się z uznanych w branży specjalistów posiadających szereg sukcesów w wykorzystywaniu systemu Drupal i frontendowego dewelopmentu skupionego na wizualnej stronie projektów, wspieranych przez fachowców od doświadczeń użytkownika (UX), kontroli jakości (QA) i zwinnego zarządzania projektami (Agile).

Zobacz nasze obecne oferty pracy na www.pega.com.

 

 

 

DrupalCamp Poland

Pegasystems jest dumnym sponsorem DrupalCamp Poland/2019 gdzie zaprezentuje zaktualizowane wykłady które pokazano na DrupalCon 2019.

Salem

Frontend Architecture for Scalable Design Systems

Salem Ghoweri

Lead Front End Architect

Salem Ghoweri jest głównym architektem frontendowym w zespole Digital Pegasystems i twórcą systemu projektowania typu open source opartym na Pega – Bolt. Jest on także jednym z głównych opiekunów narzędzia open source do prototypowania i wytwarzania oprogramowania – Pattern Lab.

Po ponad siedmiu latach tworzenia i wdrażania dziesiątek responsywnych i mobilnych stron klasy korporacyjnej, Salem zainteresował się systemami projektowania, architekturą frontendową, web komponentami i frontendową wydajnością.

Możesz dowiedzieć się więcej o systemie projektowania Bolt, a żeby sprawdzić nad jakimi projektami pracuje obecnie Salem zobacz jego stronę GitHub.

kelly

The Promises and Pitfalls of Drupal's Cache System

Kelly Lucas

Lead Drupal Architect

Kelly Lucas jest głównym architektem drupalowym w Pegasystems. Z Drupalem pracuje od ponad dziesięciu lat, mając na koncie budowę szeregu skomplikowanych stron o dużym natężeniu ruchu w takich sektorach jak oprogramowanie, sprzedaż detaliczna, branża hotelarska czy edukacja wyższa.

Przez ostatnie trzy lata nadzorował działania deweloperskie mające na celu przeniesienie wszystkich stron Pega na Drupal 8.

Kelly miał swoje prelekcje na wielu konferencjach i szkoleniach, włącznie z DrupalCon Seattle, New England Drupal Camp oraz NERD Summit. Organizował również sprinty dla lokalnej społeczności drupalowej w Bostonie, a także opracowywał moduły i łatki do modułów core i contrib w Drupalu.