Zwiększ zasięg dzięki Google Moja Firma

Jak używać wizytówki w Google Moja Firma do rozwoju firmy?Jak zwiększyć widoczność swojej firmy w wyszukiwarce? Dowiesz się jak skutecznie dotrzeć do potencjalnych klientów.Po spotkaniu będzie możliwość umówienia się na indywidualne konsultacje z doradcą Google Internetowych Rewolucji, które są częścią programu wsparcia przygotowanego specjalnie z myślą o firmach z sektora MŚP.

Profil instalacyjny - jak nam pomógł?

Dzięki profilowi instalacyjnemu w Drupal 8, możemy dostarczyć między innymi wstępną konfigurację dla naszej witryny. Pokażę, na przykładzie case study, w jaki sposób może to przyśpieszyć proces developmentu. Nawiążę również do specjalnego rodzaju profilu instalacyjnego, jakim jest dystrybucja Drupala.

How to create dynamic layouts with Layout Builder

Drupal allows developers to create layout by using many different tools and approaches. In this session I will guide you through the quite new module in Drupal 8 core - Layout builder. We will discuss evolution, of this module and its further future. I will present, how to configure and use Layout builder.
We will see how this module encourages atomic design by creating flexible layouts from components directly in your code.

Drupal 8 SEO

Seo is very important for every website. Google takes over 200 parameters into account when it ranks your page. There are a lot of things to check. Drupal modules, google tools and external tools - check how we prepare an SEO strategy with these necessary tools. After this presentation, you will know how to plan an SEO strategy for your website and how to compare your website with the competition.

Ja chcę kodować! - jak oszczędzamy czas dzięki spotkaniom Scrumowym

Prelekcja o tym, co składa się na dobre (nie mówię o planningu!) zaplanowanie sprintu i jak korzystać ze spotkań, by praca zespołu była najefektywniejsza. Pokazuje, jak ważnym elementem każdego sprintu są spotkania, jaka jest ich rola i co pozwalają osiągnąć. No i najważniejsze, pokazuje jak rozkładają się odpowiedzialności i komu służą poszczególne spotkania.